Hakkımızda

 

       TEMKA KAĞIT ve MAKİNA ITHALAT IHRACAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ; Sektördeki 40 Senelik haklı tecrübesine dayanarak; 2011 yılı itibariyle yeni ve genç yüzüyle siz dostlarımızın karşısına çıkmış bulunmaktadır.

       Firmamız birçok büyük gruba kendi markaları (Private - Label) altında uzun yıllardır temizlik kağıtları üretmektedir.Firmamız 2010 yılında K.Çekmece/İSTANBUL'daki 1000 m2 kapalı alana kurulmuş olan yeni fabriksına geçmiş olup, kendi kağıdını mümessili bulunduğu Avrupa ve Turk menşeili kurumsal ortaklarından sağlayan Türkiye'deki yarı-entegre pek az tesisten biri olarak hizmet vermeye başlamıştır.
       Converting kapasitesi olarak Türkiye'de kendinden söz ettiren bir makine parkuruna sahip olan şirketimiz, 2011 yılın’dan itibaren yeni yüzüyle beraber, kendi markalarımız olan Aqua TENSİL, SOFTIA ve SOFRA ürünlerimizi gerek büyük zincir mağazalarda ve gerekse bayilik teşkilatımız vasıtası ile tüketicilere sunmaya başlamıştır.
       Daima üretimdeki yenilikleriyle tanılan firmamız, bünyesindeki makina parkurunu kendi tesislerinde inşaa etmiş olup, aynı zamanda bu imkanlarını daha bir çok meslakdaşımızın üretim tesislerini kurarak veya geliştirerek, sektördeki makina tecrübesine ve referansına güç katmaya devam etmektedir...


MİSYONUMUZ...
  ... sektörde hep ilklerden olan geçmişimizi, 2010 yılı itibariyle genç yüzümüzle şekillendirerek; müşterilerimizin memnuniyetini hep üst sınırda tutmak, modern teknolojiyi öncelikle üreten olarak, entegre tesislerimizde estetikğe, teknolojiye ve kullanılabilirlikğe hep daha fazlasını katarak siz değerli dostlarımıza sunmaktır.
       Bilgi ve deneyimimizi paylaştığımız kişi ve kuruluşlar, bizim için sadece müşteri değil aynı zamanda birer iş ortağımızdır.
       Sektördeki köklü geçmişimiz ve ilişkilerimiz, karşılıklı güvene ve paylaşıma dayalıdır.
       Online servislerimizin ve sevkıyat filomuzun haftanın 7 gün 24 saati müşterilerimize hizmet için hazır bekletmemiz, iş ortaklarımıza vermiş olduğumuz değerin ve herzaman yanılarında olduğumuzun bir göstergesidir.


VİZYONUMUZ...
  
... 20. Yüzyılda olduğu gibi; 21. Yüzyıl’a da damgasını vuran, yüksek kapasitede üretim yaparak sektöre yön veren, yenilikçi, söz sahibi, güçlü ve kalıcı bir kuruluş olmaktır.

       40 Yıllık Tecrübemiz, çağdaş dünyadaki teknolojik gelişmeleri güçlü bağlantıları sayesinde kolaylıkla bünyesine yansıtabilmektedir.
       Bu da,iş ortaklarımız adına birçok artı değeri beraberinde getirmekte ve dünya piyasalarını Ülkemiz adına izlememizi sağlamaktadır.
     

       İnşaallah; Birlikte... Hep Daha İyiye....